Parádní pražské rooftopy, které vás nezruinují

🕝 17. července 2020 - 8:44 Praha, to je restaurační smetánka. Najdete v ní stylové a luxusní restaurace. Jen pár z nich se však chlubí něčím, na co se vás teď budu snažit nalákat! Ano, jen pár z nich má střešní terasu a grandiózní výhled na stověžatou Prahu a skvostné památky, které do naší metropole nalákají miliony turistů. Omrkněte šest pražských rooftopů, které vás nezruinují a odnesete si skvělý zážitek v netradičním prostředí. A za mě? Rozhodně Aureole! ❤ Restaurace & Hotel Nebozízek Uprostřed petřínských sadů, se nachází příjemná restaurace Nebozízek, kam pokud půjdete pouze na drink, se přes kapsu moc neplácnete a zažijete příjemné chvíle se svými milými. A ano, nahoru můžete vyjet lanovkou nebo se zkrátka projít.
Vhodné pro svatby a narozeniny! 🍻  malé pivo od 24 Kč
🥃  koktejl od 90 Kč
🍾  lahev vína od 260 Kč
🍔  hlavní jídlo od 240 Kč
🎯  jedinečný výhled Starou Prahu, Pražský Hrad, Národní divadlo, Karlův Most a na řeku Vltavu.

▶ Facebook ▶ Instagram ▶ Internetové stránky 📌  Petřínské sady 411, Praha 1 Terasa T-Anker Skvělé místo pro milovníky piva, protože právě Terasa T-Anker nabízí jeho slušný výběr, ať už na čepu nebo v lahvi! Ale hlavně podporuje malé pivovárky. Terasu najdete na střeše OD Kotva! 🍻  pestrý výběr piv od 49 Kč
🍔  hlavní jídlo od 189 Kč
🎯  výhled na Staré město pražské

▶ Facebook ▶ Instagram ▶ Internetové stránky 📌  Náměstí Republiky 656/8, Praha 1 Duplex Komplex Duplex Restaurant & Club se nachází uprostřed Václavského náměstí. Restaurace je otevřená po celý rok a v pozdních hodinách se Duplex mění na stylový hudební klub s těmi nejlepšími DJ´s v Praze!

🍻  malé pivo od 69 Kč
🥃  koktejl od 150 Kč
🍔  hlavní jídlo od 375 Kč
🎯  výhled na Václavské náměstí

▶ Facebook ▶ Instagram ▶ Internetové stránky 📌  Václavské náměstí 831/21, Praha 1 Terasa u Prince Terasa se nachází na Staroměstském náměstí – přímo naproti Orloji. Odtud jsou ty krásné fotky z Instagramu, ale pozor, tady už se ceny malinko zvedají. 😅 Nejde úplně o nejlevnější podnik, avšak pohled na Orloj, Pražský hrad nebo Petřín je kouzelný! Je zde otevřeno po celý rok, díky tomu, že je zde zateplené prostředí. Doporučuji pro zamilované páry nebo pro pracovní schůzku.

🍻  malé pivo od 99 Kč
🥃  koktejl od 159 Kč
🍔  hlavní jídlo od 299 Kč
🎯  výhled na Orloj, Petřín, Pražský hrad a Týnský chrám ▶ Facebook ▶ Instagram ▶ Internetové stránky 📌  Staroměstské nám. 29, Praha 1 Coda Restaurant Restaurace Coda je součástí hudebního hotelu Aria, který se nachází v samém srdci Malé Strany. Z terasy se vám naskytne 360° pohled na celou Prahu.
Restaurace bude bavit určitě milovníky vína a klasiky či historiky.
Interiér je plný uměleckých děl od Dalího po Picassa.

🍾  sklenička vína od 210 Kč
🍔  hlavní jídlo od 450 Kč
🎯  jedinečný výhled Petřín, Hradčany a chrám svatého Mikuláše

▶ Facebook ▶ Instagram ▶ Internetové stránky 📌  Tržiště 9, Praha 1 Aureole Podle mě to nejlepší na konec! Aureole, to je jedinečná restaurace s unikátním výhledem na celou Prahu ve výšce 109 metrů! Restaurace se nachází ve 27. patře nejvyšší budovy České republiky, a to v Prague City Tower. Ochutnejte světovou a asijskou kuchyni, která získala michelinské ocenění Bib Gourmand za výjimečné jídlo za přijatelnou cenu!

🍾  lahev vína od 690 Kč
🥃  koktejl od 245 Kč
🍔  hlavní jídlo od 270 Kč
🎯  jedinečný výhled na celou Prahu

▶ Facebook ▶ Instagram ▶ Internetové stránky 📌  Hvězdova 1716/2b, Praha 4 @ by Luboš

Partneři na nebi

Air France

Air Malta

Air Serbia

Etihad Airways

flydubai

Iberia

Lufthansa

Volotea

Vueling

Partneři na zemi

Allianz pojišťovna

AXA Assistance

Cestovatelský obchod

CK České kormidlo

Firmanazazitky.cz

Klook (on-line & levně)

Rentalcars

Tarifomat

TripAdvisor

Kontakt

Luboš Krmenčík

lubos@skychatters.com

Copyright ©️ 2020