Podmínky užití
Provozovatelem tohoto portálu je fyzická osoba, Luboš Krmenčík (IČ 07364971), se sídlem tř. Budovatelů 2325/84, 434 01 Most.

Internetová doména hubicka.skychatters.com slouží ke zveřejňování tipů na levné letenky a další související služby. Provozovatel není prodejcem daných nabídek. Veškeré prodeje uskutečněné na základě tipů na tomto portále probíhají mezi návštěvníkem stránek a prodejcem dané služby.

Tipy zveřejňované na tomto portálu nejsou nabídkou nebo reklamou. Jednotlivé tipy jsou zveřejňovány bez jakékoliv záruky jejich platnosti, především starší tipy tak mohou být neaktuální. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakýkoliv tip.

Některé tipy jsou zveřejňovány v rámci affiliate programů – v případě zakoupení letenky nebo další služby přes odkaz získá provozovatel z takového prodeje provizi, která hradí provoz tohoto portálu. Tuto provizi nikdy nehradí uživatel stránek.

Na stránkách jsou použity pouze obrázky s možností volného užití nebo obrázky pod licencí CC.

Kromě případů, kdy žadatel sám poskytne společnosti osobní data, shromažďuje Provozovatel osobní data, kterými identifikuje specifickou osobu.

Návštěvníci a uživatelé portálu berou na vědomí, že obsah tohoto portálu je chráněn předpisy na ochranu autorských práv a dalšími předpisy, jimiž se řídí ochrana duševního vlastnictví. Uživatel není oprávněn kopírovat, distribuovat, rozmnožovat, prodávat, měnit, upravovat či přenášet obsah webu nebo do něj jakkoliv zasahovat. Uživatel dále není oprávněn tento používat pro komerční účely nebo obsah webu pro tyto účely jakkoliv zpřístupňovat. Pro využívání obsahu tohoto portálu nesmí uživatel využívat automatizovaných procesů.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese lubos@skychatters.com.

Partneři na nebi

Air France

Air Malta

Air Serbia

Etihad Airways

flydubai

Iberia

Lufthansa

Volotea

Vueling

Partneři na zemi

Allianz pojišťovna

AXA Assistance

Cestovatelský obchod

CK České kormidlo

Firmanazazitky.cz

Klook (on-line & levně)

Rentalcars

Tarifomat

TripAdvisor

Kontakt

Luboš Krmenčík

lubos@skychatters.com

Copyright ©️ 2020